Samenkomst zat. 19:00, zo. 09:30 & 11:30 [Meer info]

Onze missie en visie

De VEZ is een bruisende kerk in Zwolle met meer dan 3500 leden. Benieuwd naar onze missie en visie? 

Lees meer

De VEZ heeft je nodig!

Bezoek de pagina van TopPunt om te kijken wat jij voor de VEZ kunt betekenen! 

Vacatures

Plaats van samenkomst

Zaterdagavondienst
19:00 - 20:20
Zondagochtenddienst
1e dienst: 09.30 uur - 10.50 uur
2e dienst: 11.30 uur - 12.50 uur
WRZV-hallen
Buitengasthuisstraat 8
Zwolle

Waarom MijnKerk?: 'Verbinding'
Door Communicatie 17-03-2014
Waarom MijnKerk?: 'Verbinding'

Waarom kiest de VEZ eigenlijk voor de Interactieve Kerk?

Onze gemeente groeit, dat is natuurlijk mooi. Maar..dit heeft ook gevolgen voor de manier waarop wij zaken moeten organiseren - kerk zijn gaat namelijk verder dan de diensten in het weekend. Onze gemeente bruist van de activiteiten georganiseerd door verschillende teams; kent zo'n 80 kringen en heeft leden in Zwolle maar ook in haar omgeving. De groei van onze gemeente heeft onder andere als gevolg dat voor de verschillende teams en kringen de excel lijstjes niet meer het gewenste overzicht bieden en het ook steeds lastiger wordt om überhaupt de juiste mensen te vinden. Hierin willen we als VEZ graag faciliteren.
 

De Interactieve Kerk staat voor verbinding.

Het internet biedt ons de mogelijkheid online 24 uur per dag gemeente te zijn. Binnen een op maat gemaakte en beschermde omgeving als de Interactieve Kerk (MijnKerk) kunnen we elkaar vinden, groepen starten, zaken op groepsniveau met elkaar delen en onze eigen gegevens bijhouden. Dat wil zeggen dat wij als gemeente niet alleen altijd over jouw actuele gegevens beschikken, maar ook jouw kring- of teamleden weten je altijd te vinden. Je kunt daarin zelf bepalen wat van gegevens jij aan wie beschikbaar stelt. Dat is wel zo belangrijk! De Interactieve Kerk (MijnKerk) staat voor verbinding. We hopen echt dat jij het als VEZ'er een kans wilt geven! :)